0232 373 25 35

Sosyal Medyada Biz}

Akustik Halı

Akustik kalı tabanıyla mermer kadar sağlam, yüzeyi ile estetik ve konfor sunan bir halıdır. Aksa akustik kauçuk tabanlı halıları yıllık bir temizleme yapıldığı taktirde uzun yıllar kullanılabiliyor. Yapısı nedeniyle temizliği kolaydır. Örneğin halının bir noktasına kahve döküldüğünde o leke kolaylıkla temizlenir suya dayanıklı olduğu için yıpranmaz. Halıları uygulamak için aks rapid solid bazlı yapıştırıcı gerekmektedir. Çoklu renk seçeneğine sahiptir.

Akustik Halı Renkleri

Yapılan araştırmalara göre günümüz ofislerinde kontrolsüz gürültü, çalışanların verimini düşürmektedir. Bu gürültünün en önemli kaynaklarından biri de ayak sesidir. Kauçuk tabanlı akustik halı sistemi sayesinde bu seslere 32 dB’e kadar dayanıklıdır. Böylece akustik halı ile kaplanan ofislerde iş veriminin artacağı söylenebilir. Ofisler için ideal bir zemin ses akustiği sağlar.

Akustik Halı Ses Yalıtım Uygulaması

Uygulama Koşulları : İyi bir uygulama için zeminin oldukça temiz, pürüzsüz ve düz olması gerekir. Aksa akustik kauçuk tabanlı halılarında yüzey yönlenmesi olmadığından montaj oldukça hızlı yapılabiliyor. Ayrıca yine bu sayede fire oranı %1 gibi oldukça düşük bir seviyededir ki diğer kaplamalarda bu oran en az %4 oluyor. Bir günlük montaj teslim süresi ile size kolaylık sağlar.

Akustik Halı Uygulaması

Akustik Kauçuk Tabanlı Halı Uygulaması

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN