0232 373 25 35

Sosyal Medyada Biz}

Akustik Kumaş

Yoğun trafikli, darbe riski olan mekanlar için uygundur. Ses kullanımının söz konusu alanlarda oda, konser salonu, kayıt stüdyosu gibi. Duyulan sesler, ses kaynağından, müzik seti, televizyon, orkestra gibi. Çıkan sesler ile o seslerin duvar ve mevcut eşyalardan gelen yansımalar şeklinde algılanmaktadır.

Akustik Kumaş Renkleri

Yansıyan sesler, direkt olarak kaynaktan gelen seslerden çok daha fazla süre havada yol alırlar kulağımıza daha geç gelirler ve kırılma ile ses çamurlaşması yaratırlar. Bu sebeple direkt sesin anlaşılmasını ve olduğu gibi algılanmasını önlerler. Sonuç olarak dinleyici direkt ses kaynağını yüksek sesle dinlemek zorunda kalır ve bu kırılma ve çamurlaşmaları daha da dayanılmaz hale getirir.  Akustik ürünlerimizin temel niteliği bu kirliliği ortadan kaldırarak sesleri çevreye de zarar vermeden doğal algılama seviyesine getirmesidir.

Akustik Kumaş Uygulaması

Akustik panellerin ön kısmında kullandığımız akustik özellikli kumaşlar aşınmaya, solmaya ve yanmaya karşı dayanıklı malzemeden dokunmuştur. İstediğiniz renklerde kumaş kaplama yapılabilmektedir. Model ve renk seçenekleri için Aksa Akustik teknik ofisi ile görüşünüz. Akustik Kumaş kaplı Panellerde uluslararası sertifikalı kumaşlar kullanılmaktadır.

Akustik Ses Emici Kumaş

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN