0232 373 25 35

Sosyal Medyada Biz}

Bariyerli Basotect Sünger

Bariyerli Basotect Sünger

Basotect süngerler yumurta, piramit, labirent gibi çeşitli formlara sahip ortamdaki eko, yankı ve çınlama gibi ses bozukluklarını önlemekte yardımcı olan bir ses yalıtım süngeridir. Fakat ortamınızda yüksek seviyeli sesler oluşuyorsa gürültüler fazla ise basotect sünger tek başına çok fazla etki etmeyebilir bu yüzden 2 basotect süngerin arasına epdm ağır ses bariyeri yerleştirilmesi sonucu üretilen bariyerli basotect sünger işinizi görecektir.

Bariyerli Basotect Labirent Sünger

Bariyerli basotect süngerler  daha yüksek seviyeli sesleri sönümlemekte yardımcı olmakla beraber darbe seslerini vs. yalıtımında da yardımcı olmaktadır.Bariyerli basotect süngerler alev geciktirici özelliği  özelliği sayesinde ortamda oluşabilecek yangın sonuçlu kazaların oluşmasını yavaşlatarak kazaların hasarlarını azaltmakta yardımcı olmaktadır.Bariyerli basotect süngerler beyaz ve gri renk seçenekleri mevcut olsa da özel üretim ile istediğiniz renkte üretilebilmektedir.

Bariyerli Basotect Melamin Sünger

Bariyerli basotect süngerler antibakteriyel yapısı sayesinde bakteri tutmaz, küf ve nem oluşturmamaktadır.Bariyerli basotect süngerler tavan ve duvara uygulanarak ortamdaki ses akustiği sağlanır ve eko, yankı, çınlama gibi ses bozuklukları gibi sesleri sönümleyerek yüksek seviyedeki sesleri de sönümlemektedirler. Bariyerli basotect süngerler kendinden yapışkanlı modeli bulunmaktadır yani arka tarafındaki bant sökülerek kolayca uygulanabilmektedir ve özel solid bazlı yapıştırıcısı ile yapıştırılan modeli de bulunmaktadır.

Bariyerli Melamin Foam

Bariyerli basotect süngerler antibakteriyel yapısı ile okul ve hastane gibi ortamlarda kullanabilmekle beraber müzik odası, stüdyo odası gibi birçok mekanlarda da kullanılabilmektedir.Bariyerli basotect sünger ve daha birçok ses yalıtım malzemesi satışımız mevcuttur.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ve ISO belgeleri mevcuttur.Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak veya sipariş vermek için bizi arayabilirsiniz.

Bariyerli Melamin Sünger Uygulaması

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN