0232 373 25 35

Sosyal Medyada Biz}

Bateri Odası Ses Yalıtımı

Bateri Odası Ses Yalıtımı

Bateri yüksek davullarla vurulmalı bir çalgı olup, yüksek sesler çıkarabilmektedir.Bateri ile şarkı yaparken dışarıdaki kişileri rahatsız edebilir hatta bazı insanlar üzerinde psikolojik olarak rahatsızlık vermektedir ya da dışarıdaki seslerin içeriye girmesiyle birlikte çalışma ortamınızdaki akustikliği bozabilir ya da çalışma konsantrenizi bozabilmektedir.

Bateri Odası Ses Yalıtımı

Bateri odalarında sizin adınıza ses yalıtımı yapabilir, ortamdaki ses akustikliğini sağlayabilir, eko, yankı ve çınlama gibi ses bozukluklarını ortadan kadırabilmekteyiz. Uzman ekibimiz ortamda sadece ufak bir inceleme yaptıktan sonra yapılmasında kullanılacak en kaliteli malzemeleri seçip uygulamayı yapmaktayız.

Bateri Odası Akustik Ses Yalıtımı

Bateri odası için veya başka ortamlar için uzman ekibimizle birlikte ses yalıtımı yapmaktayız.Bateri odası için veya başka mekanlarda en kaliteli bir şekilde ses yalıtımı yaptırmak, yaptırırken içinizin güven içinde yapılmasını istiyorsanız bizi arayabilir sizin için en kaliteli şekilde güvenli bir şekilde ses yalıtımı yapabilmekteyiz.

Akustik Ses Yalıtımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN