0232 373 25 35

Sosyal Medyada Biz}

Bondex Sünger

Bondex Sünger

Echobone Bondex Ses yalıtım malzemesi % 80 % 90 Ses Yalıtımı Sağlar.Echobone bondex ses yalıtımı malzemesi fiyatları ise m2 olarak hesaplanır.  Bondeks Süngerin ana ham maddesi latex olmasına rağmen, doğal latexin piyasadaki sünger talebini karşılayamaması nedeniyle bilim adamları 1937 senesinde poliüretan hammaddesini oluşturarak, bundan sünger elde etmeyi başarmışlardır. 

Süngerpan Ebatları

Yüksek yük taşıma kapasitesi ve esnek yapısı ile ambalaj sektöründe, özellikle cam ürünlerinin taşınmasında tampon ve seperatör olarak kullanılırlar. Bondex Süngerpan Ağır Kurşun Bariyer ile kullanılabilir. Bariyerli Bondex Süngerpan ses yalıtımı ve ses izolasyonu uygulamalarında üstün performans göstermektedir. Ağır kurşun bariyer üstün ses kesici özellikli bir üründür.Bu ürün Yüksek Frekanslı Sesleri Kesmek için kullanılır.

Süngerpan Duvar Ses Yalıtımı

İnşaat uygulamalarında duvarlar arasına konularak ses geçirmeme ve sönümleme malzemesi olarak kullanılırlar. Şap altı uygulamalarında başarılı yalıtım çözümleri oluşturmaktadırlar. Yüksek yük taşıma kapasitesi ve esnek yapısı ile ambalaj sektöründe, özellikle cam ürünlerinin taşınmasında tampon ve seperatör olarak kullanılırlar.Mobilya sektöründe, yatak imalatında geniş kullanım sahaları bulunmaktadır.

Süngerpan Ses Yalıtım Uygulaması

Havalandırma kanallarında, mekanik dairelerde, jeneratör dairesinde, tekne motorlarında , yat motorunda , kompresör kabinlerinde,disko, restaurant, sinema, konser, toplantı salonları kısacası ses yalıtımı gereken , titreşimlerin olduğu her noktada kullanılmaktadır.

Ses Kesici Süngerpan Uygulaması

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN