0232 373 25 35

Sosyal Medyada Biz}

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Çağrı merkezlerinde ses yalıtımı uygulaması yapılmamış ise verimlilikte bu oranda düşer. Uygun bir akustik olmadığı takdirde iletişim sorunu ve hayal kırıklığı çalışanların problemi haline gelmektedir. Çağrı merkezi masaları arasındaki ses yalıtımı uygulamaları ile bunu önüne geçebilirsiniz.

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Çağrı merkezleri ses karışıklıklarının olduğu yerlerdir. İş performansı için mutlaka ses yalıtımı yapılmalıdır. Bu uygulamalar için bir çok ürün mevcuttur ancak masa seperatörleri çağrı merkezleri için daha uygun ürünlerdir. Çağrı merkezlerinde iş performansı arttırmak amacıyla sesin emilimi ve yankıların engellenmesi akustik sünger ve masa panel seperetörleriyle mümkündür.

Call Center Ses Yalıtımı

Call center hassas bilgilerin risk altında olması ve azalmış verimlilik, para kaybetme gibi sonuçlar doğabilir. Uygun bir akustik olmadan, iletişimsizlik ve çalışanların hayal kırıklığı problemler haline gelmektedir. Akustik panellere yerleştirilen akustik şilte sesin yutulmasında ve uğultunun önlenmesinde en önemli yardımcımız oldu. Bu sistem olmasaydı sesin yankılanması ve bütün katta eko yaratması kirliliğine neden olacaktı.

Akustik Ses Yalıtımı

Tavanda bulunan akustik şiltenin yanında, duvarların içine yerleştirilen ses izolasyonu bir diğer önemli etken. Özel tasarım bu duvarların üzerinde küçük delikler bulunuyor. Küçük delikleri tercih etmemizin nedeni olarak, girintili yüzeyde sesin yutulmasından faydalanmayı gösterebiliriz.

Çağrı Merkezi Ses Yalıtım Malzemeleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN