0232 373 25 35

Sosyal Medyada Biz}

Dublaj Odası Ses Yalıtımı

Dublaj Odası Ses Yalıtımı

Dublaj ve kayıt odası kurgu odası olarak adlandırılır. Dublaj odasında önemli olan iki faktör ses yalıtımı ve akustiğidir. Endirekt seslerin dublaja gelmemesi için tek yönlü mikrofonların kullanılması tercih edilir ve odanın ses yalıtımı bunun için önemlidir.

Dublaj Odası Ses Yalıtım Uygulaması

Dublaj odasında akustik olmamalıdır sesin daha kaliteli kaydedilmesi için kuru ortamlar tercih edilir. uzmanlar tarafından sesin emildiği yerler kuru olarak tanımlanır. dublaj odasında mikrofonun hoparlör kuşatmasında olmamasına dikkat edilir.

Dublaj Odası Yalıtımı

Yurdumuzun her yerinden bize ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan ses yalıtımı malzemelerini temin edebilirsiniz. Montaj kesit planı ile birlikte gelen malzemelerin montajını yapabilirsiniz. Bir uzman gibi tesislerinizi rahatça kurabilirsiniz. Detaylı bilgi için mesai saatleri içerisinde bize ulaşabilirsiniz. Tam ve eksiksiz hizmet, sorunsuz bir çalışma ortamı veya profesyonel bir müzik mutfağı için öncelikle ihtiyacınız olan kaliteli bir duyum olduğundan gerekli olan ses yalıtımı, akustik dizayn hakkında size hitap edebilecek ciddi bir kuruluş olarak hizmet veriyoruz.

Dublaj Odası Ses İzolasyonu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN