0232 373 25 35

Sosyal Medyada Biz}

Epdm Ses Bariyeri

Epdm Ses Bariyeri

Bazı ortamlar çok yüksek sesler çıkarabilir hatta ses demekten çıkıp gürültü kirliliği gibi şeyler oluşturmaktadır.Yüksek sesleri bastırmak, çalışma ortamlarındaki eko, çınlama, yankı gibi istenmeyen seslerin oluşmasını önlemek, akustik ses düzenlemeleri yapmak için birçok ses yalıtım malzemesi bulunmaktadır.

Ağır Ses Kesici Bariyer

Bunlardan bazıları ses yalıtım süngerleridir fakat bazı süngerler belli bir noktaya kadar sesleri sönümlediğinden dolayı epdm ses bariyeri bu noktada devreye girerek daha yüksek oranlı sesleri bastırmakta kaliteli bir malzeme oluşturmaktadır.Epdm ses bariyeri iki akustik sünger veya süngerpanın arasına eklenerek yüksek sesleri emer ve ortamda akustik bir ortam oluşturmaktadır.

Ses Yalıtım Bariyeri

Epdm ses bariyeri siyah renkte olup sünger veya süngerpan arasına takviye ederek kolayca tavan duvar veya zemine uygulanmaktadır. Epdm ses bariyeri ile kullanılan sünger veya süngerpan her ses yalıtımı gerektiren ortamlarda kullanılabilmektedir. Epdm ses bariyeri ve daha birçok ses yalıtım malzemesi satışımız mevcuttur.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olmakla beraber ISO belgeleri mevcuttur.Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için veya sipariş vermek için bizi arayabilirsiniz.

Ağır Bariyer Uygulaması

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN