0232 373 25 35

Sosyal Medyada Biz}

Karo Halı

Polyamid ipliğine sahip renk solması yaşanmayan kendinden tabanlı olan akustik halılardır.Kir ve leke gizleyen endüstriyel alanlarda kullanılabilen bu halılar nem ve rutubet yapmamaktadır.Karo halılar topuk ve darbe seslerine dayanıklı olarak üretilmiştir ve görüntüsü sayesinde dekoratif olarak da şıklık katmaktadır.Akustik karo halılar sinema salonu, ofis odası, tiyatro salonu, konferans salonu gibi birçok ortamlarda kullanılmaktadır.

Akustik Karo Halı

Bu ortamlar kalabalık olduğundan dolayı ayak sesleri insanı rahatsız edebilir hatta bazı insanların böyle sesler üzerinde psikolojik olarak sağlık sorunlarına neden açabilmektedir.Ortamdaki akustiği sağlayıp ayak ve darbe seslerini önleyerek mekanda huzurlu bir alan yaratmaktadır. Yanmaya karşı dayanıklı yapısı sayesinde alevle oluşabilecek kazaların oluşmasında öne geçmektedir.

Dekoratif Ses Yalıtım Halısı

Karo halıların gerektiğinde sökülüp parçasının değiştirilmesi gibi döşeme kolaylıklarıyla ve ekonomik yapısıyla tercih edilen bir üründür. Karo halı ve birçok ses yalıtım ürünü satışımız mevcuttur.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ve ISO belgeleri mevcuttur.Karo halı veya başka ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için veya sipariş vermek için bizi arayabilirsiniz.

Akustik Karo Halı Uygulaması
Akustik Karo Halı Ses Yalıtım Uygulaması

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN