0232 373 25 35

Sosyal Medyada Biz}

Zemin Kauçuk Levha

Zemin Kauçuk Levha

Kauçuk levhalar ham maddesine göre kendi içinde bölünürler bunlar kısaca silikon kauçuk levhadır. Tabi ki kauçuk levha neopren kauçuk levha,ve diğer kauçuk türevlerinden imal edilir istediğiniz ölçü ve sertlikler de imal edilir. Kauçuk katkılı mantar levhalar, granül mantarların kauçuk ile karıştırılması sonucu hazırlanan bloklarından dilimlenmesi ile istenilen kalınlıklarda elde edilmektedir.

Kauçuk Levha Uygulamaları

Kauçuk mantar levhalar ses izolasyonunu kusursuza indirgemesi dolayısıyla inşaat alanında duvar, zemin ve çatılarda tercih edilmektedir. Ayrıca makine temellerinde vibrasyon emici olarak da kullanılmaktadır. Zeminlerde parke ve şap altında kullanabileceğiniz titreşimli ve darbeli sesleri engelleyen kauçuk levha, ses yalıtım malzemesidir.

Zemin Kauçuk Levha Uygulaması

Ayrıca çalışma alanlarındaki pürüzlü yerleri tamamıyla kapatarak tam bir izolasyon sağlamaktadır. Zemin ses izolasyonu malzemesidir. Şap altı, parke altı veya zemine serili olarak kullanılabilir. Kauçuk mantar levhalar ses ve ısı izolasyonunu kusursuz yapması dolayısıyla inşaat sektöründe duvar, zemin ve çatılarda tercih edilmektedir.Ayrıca makine temellerinde vibrasyon emici olarak da kullanılmaktadır.

Rulo Kauçuk Şilte

Kauçuk levha,ses yalıtım malzemesi yüksek esnekliği ve dayanımı sayesinde büyük borular kanallar ve tanklar gibi geniş yüzeyli endüstriyel ekipmanların yalıtımında kolaylıkla uygulanabilir.Nemden etkilenmez ve küf tutmaz.Suyla temizliği yapılabilmektedir. Esnek ve darbe emici özeliğe sahiptir ayrıca hijyenik bir üründür.

Kauçuk Levha

Kauçuk levha ses ve ısı yalıtım levhaları hem çeşitli kalınlıklarda hem de dikdörtgen kesitli havalandırma kanallarının flanşları arasındaki mesafelere göre üretilmektedir. Böylece dikdörtgen kesitli kanallarda fire oranını düşürür. Yuvarlak kesitli kanallarda ise bant kullanımını azaltarak toplam maliyetten tasarruf sağlar.

Şap Altı Kauçuk Levha Şap Altı Kauçuk Levha Uygulaması

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN