0232 373 25 35

Sosyal Medyada Biz}

Kazan Dairesi Ses İzalasyonu

Kazan Dairesi Ses İzalasyonu

Kazan dairesi ses izolasyonu : Kazan daireleri, makine daireleri için ses ve titreşim için alınan önlemler konfor tesislerinde ve bazı çalışma alanlarında önem taşımaktadır. Cihaz seçerken ses seviyesi düşük cihazların seçilmesi gerekmektedir. Kazan dairelerinin yüksek ses çıkarmasının sebebi, ses oranı yüksek seviye olan cihazlardır. Kazan dairesi gürültü izolasyonu için yapılacak ilk işlem daha bina yapım aşamasındayken ses yalıtım ve izolasyon uygulamalarının bitirilmesidir.

Kazan Dairesi Ses İzolasyonu

Kazan dairesi ses izolasyonu için öncelik kazan dairesinin binada konulacağı yerlerin ve alan içinde cihazların konulacağı yerlerin belirlenmesidir. Kazan dairesi olucak odanın duvarları kalın ve duvarlarında dolu malzemelerin kullanılması gerekir. Ayrıca tavan içinde akustik süngerlerden faydalanılabilir. Oturma alanlarından uzak tutulması geren kazan dairesi ve kompresör odaları, ses yalıtımı ve titreşimine büyük katkı sağlıcaktır.

Kazan Dairesi Ses Yalıtımı

Kazan daireleri için akustik sünger, süngerpan, bariyerli akustik sünger ve süngerpan kullanımını öneriyoruz. Zemin yalıtımı için titreşim alıcı kauçuk levha ve mantarlı kauçuk kullanılmalıdır. Ses yalıtım malzemelerimiz kalite standartlarına uygun ISO belgeli ve sertifikalıdır.

Alternatif ses yalıtım uygulamaları ile kazan dairesinden çıkan gürültünün önlenerek çevreye taşınması rahatsızlık vermesi engellenmektedir. Konusunda uzman ekibimiz ile yapılıcak keşfin ardından yalıtıma en uygun malzemelerin seçilerek uygulanması gürültü kirliliğini tamamen önleyecektir. Bu sayede rahatsız edici gürültüden ve yüksek sesten uzak sakin ve huzurlu bir ortamda gerek apartman sakinleri gerekse farklı uygulama alanlarında çalışanlar için büyük rahatlık olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN