0232 373 25 35

Sosyal Medyada Biz}

Kompresör Ses İzolasyonu

Kompresör Ses İzolasyonu

Kompresör Ses İzolasyonu; kompresörlerden gelen gürültüyü azaltmak için ses yalıtım yapılması şarttır. Kompresör kabini şeklinde veya kompresör odası ses izolasyonu yapılarak ses yalıtımı sağlanır. Kompresör odasını izole ederken kullanılan sünger yanmaz sünger olmak zorundadır. Kompresörden gelen yüksek ısıdan dolayı süngerin aleve karşı dayanaklı, yanmaz ve erimez olması gerekir.Bu yüzden yanmaz sünger kullanılmalıdır. Kullandığımız süngerler yanmaz sertifikalı süngerlerdir. Kompresörden çıkan gürültü sizi ve çevrenizi rahatsız eder. Bu nedenle ses yalıtımı yapılarak bu sorun en aza indirilir.

Kompresör Ses İzolasyon Uygulaması

Pistonlu kompresörlere göre vidalı kompresörler daha az gürültü çıkarmaktadır. Pistonlu kompresörlerin çalışırken pistonların vuruntulu biçimde silindir içerisinde hareket etmesi daha az gürültülü yapmasını sağlar. Bu gürültüde ses yalıtımı yok edilebilir.

Kompresör Ses İzolasyonu

Kompresör odasının etrafına ses izolasyonu yapılmaktadır. Kullanılan süngerler yanmaz olmak zorundadır. Kullandığımız süngerler yanmaz sertifikalı ürünlerdir.

Kompresör Kabini Ses İzolasyonu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN