0232 373 25 35

Sosyal Medyada Biz}

Konferans Salonu Ses Yalıtımı

Konferans Salonu Ses Yalıtımı

Konferans salonları gibi çok amaçlı toplantı salonlarının akustik düzenlenmesi ve ses yalıtım uygulamalarında modern imalat ve uygulamalarımızla hizmet vermekteyiz. Panellerin ön kısmında kullandığımız akustik özellikli kumaşla, aşınmaya, solmaya ve yanmaya karşı dayanıklı malzemeden dokunmuştur.

Konferans Salonu Ses Yalıtımı

Konferans salonu içinde gelen veya ayrı bir odada gelen gürültü var mı? Örnek olarak salonun karşısındaki ofisinde telefon birinin sesidir? Fotokopi makinesinin yanında oturan ses var mı? Gürültü sizi ayıran bir duvar ve bir inşaat elemanı varsa o zaman sizinle aynı uzayda değil. Ses yutma ürünleri sizinle aynı alan içinde gürültü kontrolü ve bu alanı ses kalitesini artırmakta yardımcı oluyoruz.

Akustik Ses Yalıtımı

Ayrıca konferans salonları yüksek kapasitede konuk ağırlanan mekanlar olmasından ötürü ses yalıtımının yanı sıra salondaki tüm konukların sesleri aynı seviye ve kalitede duyabilmeleri de önemli bir noktadır. Ses yalıtımı ve konferans salonunda sesi izolasyonu için ses uygulaması yaptırmanızı öneriyoruz.

Konferans Salonu Akustik Ses Düzenleme

İstenilen renkte kumaş kaplama yapılabilmektedir. Model ve renk seçenekleri için bizi arayabilirsiniz.  Akustik kumaş panellerde uluslararası sertifikalı kumaşlar kullanılmaktadır. Projenize bağlı olarak uygulanacak değişik model duvar paneli ile farklı akustik performanslar sağlayabiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN