0232 373 25 35

Sosyal Medyada Biz}

Kurşun Bariyerli Sünger

Kurşun Bariyerli Sünger

Kurşun bariyerli akustik poliüretan sünger altındaki PVC veya kurşun bariyerler sayesinde ses emişini mükemmel kılar. Sesin türüne ve şiddetine göre PVC ve kurşunun poliüretan köpük ile çeşitli varyasyonları uygulanabilir. Sesin çok yüksek olduğu motor ve jeneratör daireleri, trenler, gemiler, tırlar, traktörler, otobüsler, kompresörler ve makine etrafının evresinde uygulanabilir.

Kurşun Bariyerli Sünger

Yatların motor odalarında standart olarak kullanılan bir malzemedir. 1000 Hz. de yaklaşık 18 dB ses azaltımı sağlar.Kurşun Bariyerli Süngerlerin Bir pakettinde 6 adet plaka vardır. iki yanmaz sünger plaka arasında kurşun plaka kullanılmıştır.

Kurşun Bariyerli Ses Yalıtım Süngeri

Uygulama Alanları : Havalandırma kanallarında, mekanik dairelerde, jeneratör, Tekne Yalıtımı , Yat Motoru Ses İzolasyonu, kompresör kabinlerinde, kullanılmaktadır.

Teknik Özellikler : 1000 mm genişlikte 35-15 yumurta profilli, EPDM ağır bariyer katmanlı imal edilmektedir. Yutum kabiliyetini arttırmak için yumurta, labirent, spesiyal vs. profiller de üretilmektedir. Ses iletim kaybı (transmission loss) için kullanılan ağır bariyer için isteğe göre EPDM; kurşun, PVC, bitüm kullanılmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN