0232 373 25 35

Sosyal Medyada Biz}

Otel Odaları Ses Yalıtımı

Otel Odaları Ses Yalıtımı

Günümüzde oteller şehir hayatının olmazsa olmazlarındandır. Otellerin sayısının artmasıyla oluşan rekabet kalite unsuruna da yansımaktadır. Konfor denince ilk akla gelen otel oadaların da ses izolasyon ve yalıtımı çok önem arz etmektedir. Yalıtım olmayan otel odaları müşteri memnuniyetsizliğine neden olmaktadır.

hotel-vasai

Müşterilerinize davet edilen bir konuk edasıyla Karşılayan ve onlara en zarif ve hizmetkar hürmeti sunan otel, spa, konak yerlerinin sorunlarının başında gürültü kirliliği ve sakinliği bozan sesler gelmektedir. İstenmeyen trafik ve şehrin homurtusu karşısında nazikane müşterilerine karşı mahcubiyetleri kaçınılmaz olmaktadır. Aksa akustik olarak bu gereksinimi profesyonel ve tecrübeli bir alt yapı ile modernite dizaynlarımızla çözmekteyiz. Ayrıca çözüm odaklı olmak başlıca ilkelerimizdendir.

Otel Odası Ses Yalıtımı

Otel Odası Ses İzolasyonu

Bunun için otel odalarında AKSA AKUSTİK olrak hayat alanlarinizi, yasanabilecek mekanlara dönüstürmek için bilgi, teknoloji ve inovasyon çalismalarimizla profesyonel ekibizmizle ses yalitim uygulamalarimizi sürekli gelistiriyoruz. Yeni çalismalar için bizi takip edin.

Otel Odası Yalıtımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN