0232 373 25 35

Sosyal Medyada Biz}

Radyo Odası Ses Yalıtımı

Radyo Odası Ses Yalıtımı

Radyo yayıncılığı sessiz bir ortam ve dikkat gerektirmektedir.Radyo yayıncılığı mikrofon ile yayın yaparak  kaynağından doğru ve kaliteli bir şekilde alınıp yayına aktarılmasında dikkat edilecek hususlar, gürültülü ses parametrelerinin iyileştirilmesi bu çalışmanın ana konusunu oluşturmaktadır. Radyo yayınının canlı olması mikrofon ses aktarımı, ortam, ses akustiği gibi birçok nedenlere ihtiyaçtan dolayı  radyo odalarında ses yalıtımı kesinlikle yapılması gereken bir etken olmuştur.

Radyo Odası Ses Yalıtımı

Radyo odalarında ses yalıtımı yaptırmak mikrofon ile yapılan canlı yayının karşı tarafa net bir şekilde iletmek, seslerin net ve anlaşılır bir şekilde duyulmasında yardımcı olmaktadır.Radyo odası ses yalıtımı yaptırırken birçok çeşit ses yalıtım süngerleri mevcuttur.Bizler radyo odası ses yalıtımı yaparken en kaliteli ve en güvenli malzemeleri kullanarak sizin adınıza en iyi ses yalıtımını yapmaktayız.

Radyo Ses Yalıtımı

Ses yalıtım malzemelerimiz son derece kaliteli malzemeler olup kalite standartlarına uygun ve ISO belgeleri mevcuttur. Radyo odası ses yalıtımı yaptırmak, ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak veya sipariş vermek için bizi arayabilirsiniz.

Radyo Odası Ses Yalıtım Malzemeleri

Radyo Odası Akustik Ses Yalıtımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN