0232 373 25 35

Sosyal Medyada Biz}

Ses Yalıtım Bandı

Ses Yalıtım Bandı

Ses yalıtım bantları alçı levha bölme ve galvanizli çelik sac profillerin altına uygulanarak ses köprülerini ortadan kaldırarak duvarlardaki ses yalıtım performanslarını bir üst seviyeye taşımaktadır.Ses köprülerini profil-profil,  profil-alçıpan gibi şekillerde yüzeyleri ses yalıtım bandı kaplayarak ses köprülerini ortadan kaldırmayı amaçlayan bir ses yalıtım malzemesidir.

Ses Yalıtım Bandı

Kendinden yapışkanlı olduğu için arka yüzeyindeki sarı bant çıkartılarak kolayca uygulanır.Polietilen veya düşük yoğunluklu elastomerik kauçuk bantlarda uygulama sırasında yaşanan aşırı sıkışmalar yaşanmadığından dolayı ses yalıtım performansından etki kaybetmemektedir.

Ses Yalıtım Bandı Karkas Profil Uygulama

Kendinden yapışkanlı olduğu için çelik galvanizli sac ve giydirme duvar yapımında kullanımında sorun çıkartmamaktadır.Ses yalıtım bantları ve birçok ses yalıtım malzemesi satışımız mevcuttur. Ürünlerimiz kaliteli malzemelerden üretilmiş olup kalite standartlarına uygun ve ISO belgeleri mevcuttur.Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak, ses yalıtımı yaptırmak veya sipariş vermek için bizi arayabilirsiniz.

Ses Yalıtım Bandı Uygulaması

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN