0232 373 25 35

Sosyal Medyada Biz}

Sinema Salonu Ses Yalıtımı

Sinema Salonu Ses Yalıtımı

Evde sinema Keyfi yaparak arkadaşlarınızla sıcak bir ortamda sinema keyfi başlatır. Eşinizle baş başa duygusal bir aşk filmi seyredebilir yada çocuklarınızla kıran kırana oyunlar oynayabilirsiniz. Ev sinema sistemleri ile parlak görüntüler ve gerçekçi surround eşliğinde aileniz ya da arkadaşlarınızla beraber ev konforunda eğlenebilir; DVD, DivX ve MPEG izleyebilirsiniz. Audio CD ve Mp3 dinleyebilirsiniz. Resimlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Eğer ilk kez surround sistem alacaksanız. Günümüzde çok fazla seçenek olduğu için şanslısınız.

Sinema Salonu Ses Yalıtımı

Daha çok TV ve DVD izlemeyi tercih ediyorsanız ve bir defada tüm sistemi almak istiyorsanız, hepsi bir arada olan sistemleri tercih edebilirsiniz. Eğer televizyon ve DVD izlediğiniz kadar müzik de dinliyorsanız, ileride geliştirmek için esneklik isterseniz ve halihazırda bir takım audio ve video parçalarınız varsa, kendi sisteminizi toplayabilirsiniz. Sisteminizi kurarken uygun giriş çıkışlarla birbiri ile uyumlu çalışan elemanları kolayca birbirine bağlayabilirsiniz. Ayrıca Kristal perde kullanarak da 3D filim keyfini yaşayabilirsiniz. Hoparlörlerin ikisi televizyon yanlarına, ikisi izleyicinin arkasına, merkez hoparlör televizyonun üstüne veya altına, subwoofer ise istenen yere yerleştirilerek ses en verimli bir şekilde alınabilir. Aksa Akustik ® Ev sineması ürünleri her geçen gün yenilendiğinden, satın alacağınız cihazların son teknolojiyi destekler olması sizin için avantaj olacaktır. Teknik Bilgi İçin Firmamızla İletişime Geçiniz.

Sinema Salonu Akustik Ses Yalıtımı

Evde sinema keyfini doya doya yaşayınız. Yeni ses teknolojisiyle ev eğlencesi üretmek artık çok kolay. Ev eğlencesinde son yılların modası ise ev sineması oldu. Kuracağınız ev sineması sistemi, mükemmel bir sinema salonunu size ve ailenize getirmekle kalmayıp aynı zamanda sinemaya giderken veya sinema salonu içinde yaşayabileceğiniz birçok problemi de ortadan kaldırıyor. Salonunuzun ses yalıtım ve akustik düzenlemesi ise bizim işimiz.

Sinema Salonu Aksutik Ses Düzenleme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN