0232 373 25 35

Sosyal Medyada Biz}

Special Piramit Sünger

Special Piramit Sünger

Yüksek ses yutum değerlerine sahip yüzeyi special formda olan ortamdaki eko, yankı, çınlama gibi ses bozukluklarını önlemekte işe yarayan bir ses yalıtım süngeridir. Special piramit süngerler 50×50 boyutlarında üretilmekte ve dekoratif görüntüsüyle birlikte ses yalıtımı sağlamaktadır. Special piramit süngerler yanmaz özellikli olmasıyla beraber alevli kazaların oluşmasını önleyerek güvenli bir ortam oluşturmaktadır.

Special Piramit Sünger

İstenilen boyut ve kalınlıklarda üretilebilen special piramit süngerler  oldukça geniş kullanım alanına sahip olmakla beraber müzik odası, stüdyo odası,  ses kayıt odası gibi birçok alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.Diğer süngerlerle aynı ses yutum verilerine sahip olan special piramit süngerler küf, nem ve rutubetten etkilenmeyen yapıya sahiptir. Special piramit süngerler ortamdaki ses emisyonlarını sağlamak,  ses akustiğini sağlamak için üretilen bir ses yalıtım süngeridir.

Special Piramit Sünger Uygulaması

Special piramit süngerler özel solid bazlı yapıştırıcı sayesinde duvar ve tavana kolay bir şekilde uygulanmaktadır. Special piramit sünger ve daha birçok ses yalıtım malzemesi satışımız mevcuttur.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ve ISO belgeleri mevcuttur.Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için veya sipariş vermek için bizi arayabilirsiniz.

Special Piramit Sünger Ses Yalıtımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN