0232 373 25 35

Sosyal Medyada Biz}

Süngerpan

Süngerpan, kullanılmış sünger malzemelerinden arta kalan süngerlerin küçük parçacıklar haline getirilerek sıkıştırılıp tekrar sünger haline getirilmesine ve ortaya çıkan bu malzemeye süngerpan denilmektedir. Süngerpan yüksek ses yutumu sağladığı gibi ses izolastörü ve darbe emici olarak kullanılmaktadır. Süngerpanlar kendi başına çok kaliteli ses yutumu sağladığı gibi ortamdaki ses giriş ve çıkışlarının engellenmesi açısından büyük önem taşımaktadır.

Süngerpan Ebatları

Süngerpanlar içerideki sesin dışarıya ya da dışarıdaki sesin içeriye girmesini önleyerek ses yalıtımı sağlamaktadır. Süngerpanlar ses yutumu sağlasa da daha yüksek sesler kesilmek isteniyorsa iki süngerpanın arasına ağır pvc kurşun bariyeri eklenmesi ile daha güçlü bir ses yalıtım malzemesi elde edilir ve ses izolasyonu sağlanmış olur.

Süngerpan Duvar Ses Yalıtımı

Süngerpanlar ağır kurşun bariyer ses yalıtım bariyeri olarak da bilinir. Süngerpanlar akustik süngerler ile birlikte kullanıldığında %100’e varan ses yalıtımı sağlamaktadır. Süngerpan ve daha birçok ses yalıtım malzemesi satışımız mevcuttur, ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için veya sipariş vermek için bizi arayabilirsiniz.

Süngerpan Ses Yalıtım Uygulaması

Ses Kesici Süngerpan Uygulaması

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN