0232 373 25 35

Sosyal Medyada Biz}

Toplantı Odası Ses Yalıtımı

Toplantı Odası Ses Yalıtımı

Özel güvenlikli toplantı odalarında alınan karar veya yapılan anlaşmaların o şirketin geleceği adına ne denli önemli olduğunun bilincinde olarak maksimum kalitede yalıtım malzemeleri ve profesyonel uygulama ile toplantı salonunuzu dış dünyadan izole ediyoruz. Şirketlerin önem seviyesi yüksek toplantılarını alacağı kararları hassas gizlilik çerçevesinde yapabilmeleri için özel ses yalıtımlı toplantı odaları hazırlıyoruz.

Toplantı Odası Yüzer Tavan Paneli Uygulaması

Ses yalıtımı, akustik dizayn, stüdyo ses yalıtımı, konferans salonu ses yalıtımı ve akustik düzenlemesi, gürültü kaynaklarının izolasyonu, TV stüdyoları, radyo stüdyoları, dublaj stüdyoları, post production studıos, home studıo, müzik çalışma sınıfları, konser salonları, ses yalıtımı ve akustik düzenleme ihtiyaçlarınız için, kusursuz uygulama ve malzeme desteği ile Türkiye’nin her yerinde hizmet vermekteyiz.

Toplantı Odası Ses Yalıtımı

Uygulamalarımız uzun yılların tecrübe,bilgi birikimi ile kusursuz, konforlu bir dekorasyon eşliğinde kullanıma sunulur. Toplantı salonu ses yalıtımında uzun vadeli kalıcı çözümler istiyorsanız bizi arayınız: 0232 373 25 35

Akustik Ses Yalıtımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN